Your Cart is Empty
| Specifications | |
|---|---|
| Manufacturer | Amerock |
| MPN | BP53019-FB |
| Collection | Allison |
| Color/Finish | Flat Black |
| Type | Pull |
| Hole Centers/Spacing | 2-1/2" |
| Length | 3-3/16" |
| Width | 1-1/8" |
| Projection | 1-1/16" |
| Mounting Hardware | 8/32 thread x 1" long screws included |